01 Ekim 2016 Cumartesi

haberinfo

FİZİKSEL VE RUHSAL ÖZELLİKLERİMİN ORTAYA ÇIKIŞI

Cemil Yüksel

Cemil Yüksel

E-Posta : cemilyuksel1960@hotmail.com

Yazımızı daha iyi anlayabilmeniz için ,önceki yazılarımızı mutlaka okuyunuz ,yazılarımız dizi şeklindedir, önceki yazılarımızın linkleri sayfa alt kısmındadır.

Hepimize Sevgiler Selamlar,

Kardeşlerim 2008 yılı sonlarına doğru değişimlerimde bir hızlanma başladı. Onları sizlerle paylaşmak istiyorum. Gün içerisinde genelde belediye parkı civarında olurdum, değişimlerimi ve değişimlerim kaynaklı bir çok sıkıntıyı orada daha rahat atlatabileceğimi düşünüyordum. Sessiz ve sakindi. Ben pek kalabalığa giremez ve gürültülü yerlerden uzak dururdum.

Parkımız ağaçlıklı ve güzeldi. Sabah sporları yapardım. Arkadaşımla beraber gezer sohbet ederdik. Bir gün arkadaşımla sohbet ederken, bir ara renkli geometrik ve hareketli ışıklar gördüğümü fark ettim, ancak pek önem vermemiştim o ışıklara.

Yine bir gün tekrar sohbet ederken, O ışıkları bir daha gördüm ve hemen eve geldim. Yüzüm kızarmıştı, odama geçtim. Odama geçtiğimde ne hikmetse, gözlerimi kapamak geldi içimden. Gözlerimi kapadım ve gördüğüm karşısında şoka girdim.
Daha önce böyle bir ışık görmemiştim. Canlı ve hareketli, rengarenk baloncuklar karşımda uçuşuyordu, hemen gözümü açtım biraz korkmuştum da, tekrar kapadım gözlerimi ve ışıkları seyretmeye başladım. Bir kaç dakika o ışıkları hayranlıkla izledim ve çoşkuma dayanamayarak ışıkları seyretmeyi kestim. Bu ışıkları açık gözlerle yarım saat kadar seyrettim ve yarım saat sonra kayboldular. Sonrasında başımda ağrılar oluştu.

Buna benzer titreşen renkli ve hareketli, geometrik şekilli ışıkları her yıl on on-beş defa gördüm ve hala daha görmekteyim. Daha sonra, bu ışıkların DNA'mıza kodlama yapmak için gelen bilgi kodlu paketler olduğunu öğrendim. Yine bir gün evimizden dışarı bakarken, bir ara baktığım pencere kenarı ve duvar köşelerin de titreşimler görmeye başladım. Bu titreşimler renksizdi nereye baksam görüyordum biraz dikkat edince. Bu durumumun, daha sonra öğrendiğime göre, titreşim yükselmesi olduğunu öğrendim.

Şu anda tireşimimi görmem hızlanarak ve belirginleşerek artmaktadır. Hızla değişim geçirdiğimi fark ettim. Bedensel bir sürü değişimler oluyordu. Zaman zaman fiziksel sıkıntılarda yaşıyordum. İçimden doğru dışarıya, sevinç ve sevgi enerjisi çıkıyordu, bunları görüyor ve hissediyordum adeta bu değişimlerimin, fiziksellikten fizik ötesi alanlara geçiş olduğunu ,ruhsallığımın ön plana çıktığını anlıyor kabulleniyordum artık, her geçen zaman, daha güçlü daha özgür oluyordum. Coşku ve sevincim zirveye ulaşıyordu.

45 yıl ezgin, büzgün, utangaç ,çekingen , ve bir çok sıkıntılara maruz kalan bir bilinç eriyor, daha güçlü bir bilinç doğuyordu, ve öylede oldu. Yaşamımı artık ruhsal iradem, bilincim idare ediyordu. Yokluk, bağımlılıklarım ve tüm sıkıntılarım hızla tasfiye oluyordu, mutluluk bu olsa gerek diyordum. Şükürler olsun, bu mutluluğu bize lutfeden.

Sevgili ALLAH'ıma Sevgili Allah'ımız tüm insanlığa bu mutlulukları hak kılmıştır. Ne var ki bu mutluluğa ulaşmak için bir dizi arınma ve temizlenme gerektiriyordu, bunu fark ettim. Yaşadıklarımdan sonra. Çünkü arınmamış ve temizlenmemiş bir beden, Yüksek titreşimli enerjileri kaldıramıyor, bedenin kısa devre yapmasına yol açıyordu.

Arınma ve bağımlılıklardan uzaklaşma, Kişisel cennetimize ulaşmada esas olan, konumda idi. Lutfen kardeşlerim hızla arınmanızı yapın ve bağımlılıklarınızı tasfiye ediniz. Değişimlerimizi gerçekleştirebilmemiz için, dünyamıza hızla enerji inişleri olmaktadır.

Şimdilerde düşünüyorum da, bir üst bilince geçiş nedir? Tekamül etmek nedir? Cennete ulaşmak nedir? Boyut değiştirmek nedir? Tüm bunlar, şu ana kadar yaşadığım değişimlerimin beni ulaştırmış olduğu mutluluk ve sevgi seviyesi idi. Bu seviye, koşulsuz sevgi seviyesi idi. Koşulsuz sevgi, bilincimize, yaşamımıza, ruh tarafından yansıyan sevgi düzeyidir.

Ruhsal değişimlerimiz arttıkça, enerjimiz yükseldikçe, koşulsuzluk hallerimizde de artışlar devam edecektir. Ruhsal özelliklerimiz olan telepati, telekinezi, duru görü, duru işiti gibi özelliklerimizde hızla ortaya çıkacak, ego bilinci gücünün yerini, ruhsal güç alacaktır.

Tüm bu gelişmeler, ruhun bilincimiz ve yaşamımız üzerindeki kontrolünü sağlayacak, EGO bireysellik bilincini ikinci plana atacaktır. Ne olacaktır? Madde yoğunluğumuz azalarak, ışık alanlarına geçişimiz hızlanacaktır. Maddeye olan bağımlılıklarımız, kademeli bir şekilde azalacaktır, bireysellik bilincimiz (ego), dönüşerek, kollektif birlik bilincine, kutupsuzluğa geçiş yapacaktır.

Tüm bu değişimlerimizin, insanlar üzerindeki artışı, Dünyamıza altın çağımızı gelişini sağlayacaktır. Altın çağımız dünyamıza inşa olmaktadır süreç başlamıştır.

Tüm insanlığa “Altın Çağın” hayırlı olmasını dilerim. Bir sonraki yazımızda buluşmak üzere.

Hoşçakalınız...

IŞIK BEDENİM -TETA BİLİNCİM kitabımızı daha fazla bilgi ve detay için okuyunuz

https://www.facebook.com/cemil.yuksel.5
06 Kasım 2013 Çarşamba 21:10
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ÜLKE GÜNDEMİ

Başbakan Erdoğan’dan isteği var

Eskişehir’in Mihalgazi ilçesinde Ak Parti’nden belediye başkanlığını kazanan Zeynep Akgün, şalvarlı ve

ABD’ye resmi bir başvuru yok

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Fethullah Gülen’in iadesine ilişkin hükümet tarafından

Ses kaydı soruşturmasında ilk gözaltı!

Dışişleri Bakanlığı’ndaki gizli Suriye konulu toplantının ses kayıtlarının yayınlanmasının ardından

Davutoğlu: Açıkça savaş ilanıdır

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.

‘Suriye ses kaydı’ gündeme bomba gibi düştü

Suriye konusunda yapılan gizli bir toplantının ardında baş döndürücü gelişmeler yaşandı

Faruk Çelik asgari ücret zammını açıkladı

Çalışma Bakanı Faruk Çelik yeni asgari ücreti açıkladı. Asgari ücret zammı yeni yılda 5+6.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
48 hit, 31 ziyaretçi, 32 ziyaret
Bu hafta:
115 hit, 63 ziyaretçi, 64 ziyaret
Bu ay:
550 hit, 226 ziyaretçi, 244 ziyaret
Toplam:
51631 hit, 13230 ziyaretçi, 16576 ziyaret